MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pallar 13914353
nr 1391 4353
Pallar
4 st. Höjd: 60cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:38:13
200 kr
150 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr